KONTAKTINFO STYRET

Bente Siljander

Styreleder

Tlf: 906 16 002
bente@siljander.no

Inge Bønkel Birkeland

Nest-leder

Tlf: 411 05 727
ingelorenzen@hotmail.com

Gunnar Moland

Kasserer

Tlf: 922 87 497
molandgunnar@gmail.com

Maja Lesto-Raad

Sekretær

Tlf: 995 24 243
majaraad@gmail.com

Daniel Evensen

Eliteansvarlig

Tlf: 901 97 129
kawakta4890@gmail.com

Jonas Vindedal Lango

Ungdomsansvarlig

Tlf: 974 38 324
jonasvlanglo@gmail.com

Georg Lipai

Kursansvarlig

Tlf: 955 50 282
georg.lipai@gmail.com

Dommerregninger sendes til hilde@tifviking.no

KONTAKTINFO ARRANGEMENTS-UTVALG

Frode Misje

frode.misje@tine.no

Sabine Haake

sabine.haake@gmx.de

Tine Soltvedt

tine@osogfusa.no

Astrid Moland

molandastrid@gmail.com

KONTAKTINFO SPORTSLIG UTVALG

Daniel Evensen

Tlf: 901 97 129
kawakta4890@gmail.com

Jonas Vindedal Langlo

Tlf: 974 38 324
jonasvlanglo@gmail.com

Scott Olsen

Tlf: 948 44 516
scottolsen4@hotmail.com

Per-Ole Ingebrigtsen

Tlf: 414 09 135
per-o-i@online.no

Martin Mjelde Bjelland

Tlf: 909 45 755
martin.mjebje@hotmail.com

KONTAKTINFO TRENERE

Martin Mjelde Bjelland

Hovedtrener dame elite

Tlf: 909 45 755
martin.mjebje@hotmail.com

Daniel Evensen

Assistenttrener damer elite

Tlf: 901 97 129
kawakta4890@gmail.com

Jonas Vindedal Langlo

Assistenttrener damer elite

Tlf: 974 38 324
jonasvlanglo@gmail.com

Ivar Bakken

Hovedtrener elite herrer

Tlf: 913 11 506
nekkabi@gmail.com

Eivind A. Pettersen

Assistenttrener elite herrer

Tlf: 906 06 300
eivind.a.pettersen@gmail.com

Daniel Evensen

Hovedtrener 1.div damer

Tlf: 901 97 129
kawakta4890@gmail.com

Scott Olsen

Hovedtrener 1.div herrer

Tlf: 948 44 516
scottolsen4@hotmail.com

Endre Synnevåg

Assistenttrener 1.div herrer

Tlf: 901 06 754
endresynne@gmail.com

Vegard Lysne

Assistenttrener 1.div herrer

Tlf: 416 68 218
vegard.lysne@gmail.com

Daniel Evensen

Hovedtrener JU19

Tlf: 901 97 129
kawakta4890@gmail.com

Per-Ole Ingebrigtsen

Hovedtrener U19 gutter

Tlf: 414 09 135
per-o-i@online.no

Endre Synnevåg

Hovedtrener JU17 jenter

Tlf: 901 06 754
endresynne@gmail.com

Karoline Siljander

Assistenttrener JU17

Tlf: 480 41 786
karoline@siljander.no

Øystein Haukås

Assistenttrener JU17

Tlf: 413 14 801
ohaukas@hotmail.com

Stein Grønvik

Assistenttrener JU17

Tlf:
ston3man@gmail.com

Arve Hordvik

Hovedtrener GU17

Tlf: 982 06 422
arve.hordvik@mail.com

Harald Hausen

Hovedtrener GU17

Tlf: 924 60 414
harald.hausen@mailbox.org

Per-Ole Ingebrigtsen

Assistenttrener GU17

Tlf: 414 09 135
per-o-i@online.no

Scott Olsen

Assistenttrener GU17

Tlf: 948 44 516
scottolsen4@hotmail.com

Eivind Byberg

Hovedtrener JU15

Tlf: 984 97 858
Eivind.Byberg@bergen.kommune.no

Ingunn Bjåstad

Hovedtrener JU13

tlf:
ingunn@bjastad.com

KONTAKTINFO OPPMENN

Charlotte Renee Hansen

Oppmann elite damer

Tlf: 993 85 294
charlottereneehansen@hotmail.com

Grethe Tuft Soltvedt

Oppmann elite damer

Tlf: 901 46 170
grethe98@hotmail.com

Ivar Bakken

Oppmann elite herrer

Tlf: 913 11 506
nekkabi@gmail.com

Info kommer

Oppmann 1.div damer

Info kommer

Oppmann 1.div herrer

Info kommer

Oppmann JU19

Info kommer

Oppmann JU17

Info kommer

Oppmann JU15

Info kommer

Oppmann GU15