KONTAKTINFO STYRET

Inge Bønkel Birkeland

Leder

Tlf: 411 05 727
volleyballinge@outlook.com

Jonas Vindedal Lango

Nestleder

Tlf: 974 38 324
jonasvlanglo@gmail.com

Mette Blindheimsvik

Kasserer

E-post: mett-bl@online.no

Martin Østensen

Styremedlem

Tlf: 40050984
E-post: Maostensen@gmail.com

Georg Lipai

Styremedlem

Tlf: 955 50 282
georg.lipai@gmail.com

KONTAKTINFO SPORTSLIG UTVALG

Jonas Vindedal Langlo

Medlem

Tlf: 974 38 324
jonasvlanglo@gmail.com

Maria Farsund

Medlem

Endre Synnevåg

Medlem

Scott Olsen

Medlem

Sverre Grønnevik Flåskjer

Medlem
KONTAKTINFO TRENERE

Martin Mjelde Bjelland

Hovedtrener dame elite

Tlf: 909 45 755
martin.mjebje@hotmail.com

Maria Farsund

Assistenttrener damer elite

Tlf: 905 26 168
maria@tifviking.no

Daniel Evensen

Analyseansvarlig damer elite

Tlf: 90197129
E-post: kawakta4890@gmail.com

Scott Olsen

Hovedtrener herrer elite

Tlf: 94844516
E-post: scottolsen4@hotmail.com

Ivar Bakken

Assistent elite herrer

Tlf: 913 11 506
nekkabi@gmail.com

Maria Farsund

Hovedtrener 2.div damer

Tlf: 905 26 168
mariafarsund@outlook.com

Knut Turøy // Georg Lipai

Hovedtrener 1.div herrer

Tlf Knut: 91752853
Tlf Georg: 95550282
E-post Knut: knut.turoy@gmail.com
E-post Georg: georg.lipai@gmail.com

Bjørn Ove Langlo

Assistenttrener 1.div herrer

Tlf: 90669650

Endre Synnevåg

Hovedtrener JU19

Tlf: 901 06 754
E-post: endresynne@gmail.com

Eivind Byberg

Hovedtrener JU17

Tlf: 98497858
E-post: eivindbyberg@msn.com

Per-Ole Ingebrigtsen

Hovedtrener 2.div herrer

Tlf: 414 09 135
E-post: per-o-i@online.no

Harald Hausen

Assistenttrener 2.div herrer

Tlf: 924 60 414
E-post: harald.hausen@mailbox.org

Lilli Andersen

Hovedtrener JU15

Tlf: 41619860
E-post: lillisofieandersen@gmail.com

Simon Hopland

Hovedtrener GU17

Tlf: 468 69 807
E-post: simonhoppeland@gmail.com

Ragnhild Eri

Assistenttrener GU17

Tlf: 95269122
E-post: ragnhild@log.no

Martin Østensen // Lars Kristian Ekeland

Hovedtrener GU15

Tlf Martin: 40050984
Tlf Lars K: 99159099
E-post Martin: maostensen@gmail.com
E-post Lars K: larskristianekeland@gmail.com

KONTAKTINFO OPPMENN

Martin Mjelde Bjelland

Oppmann elite damer

Tlf: 90945755
E-post: martin.mjebje@hotmail.com

Ivar Bakken

Oppmann elite herrer

Tlf: 913 11 506
E-post: nekkabi@gmail.com

Tone Hølleland

Oppmann 2.div damer

Telefon: 48187045

Info kommer

Oppmann 1.div herrer

Merete Ingebrigtsen og Bente Nilsen Hordvik

Oppmann 2.div herrer

Bente Hordvik GU17:
E-post: bente.hordvik@gmail.com

Merete Ingebrigtsen GU19:
Telefon: 47248216

Tone Hølleland og Mette Blindheimsvik

Oppmann JU19/U17

Mette JU17
Telefon: 92661159
E-post: mett-bl@online.no

Tone JU19:
Telefon: 48187045
E-post: tekst.tone@gmail.com

Info kommer

Oppmann GU17

Info kommer

Oppmann GU15

Info kommer

Oppmann JU15/U13